Duet Display

Ücretsiz verimlilik uygulamasıdır
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 31.8 MB
  • Version 1.5.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Duet, Inc.
Cihazınızı en gelişmiş ekstra ekrana dönüştüren Duet Display uygulamasını hala denemediniz mi?

Eski Apple mühendislerinden oluşan bir ekip tarafından geliştirilen Duet Display uygulaması, kullanıcılarına benzersiz bir performans ve görüntü kalitesi sunuyor. Duet Display; 21 ülkede en çok kullanılan,1 numaralı iPad uygulaması!

İki kat verim sağlayabileceğiniz bu uygulamayla iki ekranlı çoklu görev sayesinde gücünüzü artırın.

Uygulamaya başlamak ise oldukça kolay. Yapmanız gereken tek şey, şarj kablonuzu kullanarak iPad'inizi masaüstüne takmak. Ücretsiz olan Duet masaüstü uygulamasıyla cihazınızı otomatik olarak algılanarak yüksek performanslı dokunmatik bir ekrana dönüşmesini sağlayabilirsiniz.

Gecikmeli performansa veya pikselli ekranlara son! Duet Display uygulamasıyla yüksek kaliteli bir görünüm elde edebilirsiniz.

Mac ile herhangi bir iPad'e dokunmatik çubuk ekleyebileceğiniz uygulamayla, iki parmakla kaydırma, yakınlaştırma gibi hareketlerle etkileşim sağlayabilirsiniz. Ayrıca Duet uygulamasıyla, Apple kaleminizi profesyonel bir grafik tabletine dönüştürebilirsiniz. Özellikle tasarımcıların, illüstratörlerin ve sanatçıların kullanması için optimize edilmiş ultra tepki veren çizim işleme algoritmaları ise yeniden tasarlandı!

Photoshop, Corel Painter, ToonBoom, Illustrator ve daha pek çok uygulamayı hassas bir şekilde kullanabileceğiniz uygulamayla kesintisiz çizimler yapmanız oldukça kolay.

Sizde Duet Display uygulamasını ücretsiz olarak indirin, yüksek kalitede ekranlara sahip olun. Pek çok yenilikçi özelliğiyle kullanıcılarına sunulan bu uygulama duyarlı ekran ara yüzlerine de sahip.

Daha Fazla Göster
Duet Display indir